çizikler

warning: Creating default object from empty value in /home/tamir/domains/kolaytamir.com/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Granit Tezgah Çizikleri nasıl Tamir Edilir?

Eğer Granit Tezgahinizda cok derecede çizikler varsa ve sizi çok rahatsız ediyorsa bunlardan kurtulmanın 2 yolu vardır.

1. yol bütçeniz uygunsa yenisi ile değiştire bilir daha kaliteli bir granit tezgah alabilirsiniz.

2. yol ise sizin bütçenize çok uygun bir yoldur. Eğer çizikler çok derin ise. Yapı malzemeleri satan marketlerde Granit, Doğal Tas, Mermer uyumlu hamur halinde haşir macunlar bulunmaktadır. Bu Macunları sizin tezgahınızı icin uygun bir renk seçenekleri vardır.

Laminant parke çizikleri nasıl yok edilir?

Parke çizikleri mekanlarda yaşanan en büyük sorunlardan biridir. Özellikle evlerde, yerlerde oluşan çizikler gözü çok rahatsız eder ve yaşam alanınıza kötü bir görüntü verir. Yer döşemesi olarak sıklıkla kullanılan laminat parkelerde oluşan bu çiziklerden kurtulmanın farklı yolları vardır. Biz de laminat parke düşmanı olan çiziklerden kurtulmanın yollarını inceledik.

Masa çizikleri nasıl giderilir?

İlk olarak çizikleri yok etmeden önce yapmanız gereken işlem masanızı temizlemektir. Çiziklerin içerisine dolan toz ve kir bu işlemin başarısız olmasına sebep olabilir. Sabunlu su ile sildikten sonra masanızı kuru bir bez ile kuruladıktan sonra masanızda oluşan çizikleri gidermek için işleme başlayabilirsiniz

Telefon Ekranı Çizikleri Kurtarma Yolları

- En etkili ve evlerde rahat bulunma olasılığı olan karbonat çizilmelerin düzeltilmesinde önemli rol oynamaktadır.

- İki ölçü karbonat ve su ile krem kıvamına gelen formülü cihazın hasarlı yerine sürüp bir süre bekletip olumlu sonuç almak mümkün. Bir diğeri bitkisel yağdır. Yalnız bu formül kalıcı değil geçici bir çözüm ve şıklık sağlamaktadır. Tıpkı makyaj yapmak ve silmek gibidir.

iPhone 6 ve 6 plus Ekran Tamiri

Özellikle; çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPhone 6 Plus ekranı genellikle öncam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür.iPhone 6 Plus LCD ekran değişimi, iPhone 6 Plus Öncam Değişimi ve iPhone 6 Plus Dokunmatik Panel Değişimi gibi ifadeler aslında aynı birimin değişimini belirtir. iPhone 6 Plus ın ön panelinde oluşan herhangi bir problem durumda LCD, Öncam ve Dokunmatik Panelin tamamının değişimi ile mümkündür. iPhone 6 Plus dokunmatik panelinde bir arıza bulunmayan ancak içerideki LCD ekranı hasar görmüş iPhone lar için de aynı durum geçerlidir.

Kaporta çizikleri nasıl giderilir?

Bu işlem aslın çok basittir. Arabanızı boyacıya götürdüğünüzde yada servise genellikle çizik tamir işine pek yanaşmazlar. Yama boya atalım yada bu araba metalik boya yama olmaz parçayı komple boyayalım gibi olaylara yönelirler yada boyacı rötuş yapar.

Fakat rötuş genellikle istenen sonucu vermez. Elinizden tamir tadilat işleri geliyorsa ve yeriniz vaktiniz müsaitse keyifle yapabileceğiniz ve sonucu gördüğünüzde gerçekten mutlu olacağınız bir işlemdir.

Gözlük ve Saat Cam Çizikler Nasıl giderilir?

Gözlük Camı ve Saat Çizik Onarıcı Lens Cpr Ürün Detayları:

Gözlük ve saat kullanıcılarını çok mutlu edeceğine inandığımız bir haberimiz var. Göz zevkinizi bozan ve bazen gözlük veya saatinizden soğumanıza bile neden olabilen cam çiziklerinin önüne geçmek size sunacağımız ürünle çok kolay.

Çizikler Nasıl giderilir?

Araçtaki Çizikleri Gidermenin Yolları, Telefon Çiziklerinden Kurtulmanın Yolları, Araç Çizikleri Nasıl Giderilir ?, Ekran çiziklerini gidermek için çözümler, Cam Çizikleri Giderme ?, Telefon Çiziklerinden Kurtulmanın Yolu, Akıllı Telefon Ekran Çizikleri Nasıl Giderilir? , Mobilya Çizikleri Nasıl Giderilir?,

Araç Çizikleri Nasıl Giderilir?

Araba sahiplerinin en sık karşılaştığı problemler arasında çizikler ilk sırada yer alıyor. Sokaklarda, otoparklarda ve açık alanlarda bırakılan arabalar her zaman için çizilme tehlikesi ile karşı karşıya. Yaramaz çocuklar, tecrübesiz şoförler genel olarak bu çizikleri sebepleri olarak gösterilebilir. Bilinen birçok araç çizik giderici ürün var. Ancak bu ürünleri kullanmadan önce yapılması gereken belli başlı kurallar mevcut.

Cam çizikleri nasıl giderilir

Güneş gözlüğünüzü her ne kadar kabında taşımaya özen gösterseniz de bazen yakanıza bazen de başınıza takarsınız. Onu orada unutup işinize dalarsınız ve gözlüğünüz yere düşer, camında çizikler oluşur. Bu çiziklerden kurtulmanın bazı yolları vardır.

Dokunmatik Ekrandaki Çizikler Nasıl Yok Edilir?

ÖNEMLİ: BAHSEDECEĞİMİZ YÖNTEMLERİ UYGULARKEN ÇOK DİKKATLİ OLMANIZ GEREKİR. ÇÜNKÜ YANLIŞ BİR ŞEKİLDE YAPMANIZ SONUCU DAHA DA KÖTÜ SONUÇLAR ELDE EDEBİLİRSİNİZ. YÖNTEMLERİ YANLIŞ UYGULAMA SONUCU ORTAYA ÇIKACAK SONUÇLARDAN SİZLER SORUMLUSUNUZ.

Akıllı Telefon ve Tablet Çiziklerini Yok Edecek Diş Macunu Yöntemi
Yine günlük hayatta kullandığımız bir malzeme. Diş macunu ile de bahsettiğimiz cihazlardaki çizilmeleri ortadan kaldırabilirsiniz. Bir miktar diş macununu temiz bir bezin üzerine koyup çiziğin üzerine sürün. Yalnız kullanacağınız diş macunu jel olmazsa dahsa iyi olur.

Akıllı Telefon ve Tablet Çiziklerini Yok Edecek Karbonat Yöntemi
Özellikle bayanların sık kullanndıkları bu malzeme ile akıllı telefonunuzdaki ve tabletinizdeki çizikleri yok edebilirsiniz. 2 ölçek karbonata 1 ölçek su katın ve krem kıvamı olana kadar karıştırın. Krem kıvamına gelen karbonatı çiziklerin üzerine yavaşça ve dikkatlice daireler çizerek sürün. Daha sonra temiz bir bez ile temizleyin.

Çizilen parkeye ne yapılır?

Çizik veya küçük çaplı çatlakların tamirinde en pratik yöntem, günümüzde tüm yapı marketlerde satılan lamine parke rötuş kalemi kullanmaktadır. Bu kalemlerin içinde bulunan kimyasallar hızlı bir biçimde ahşap yüzeye etki ederek, hasar gören lamine parke parçasının dış etkenlerden daha fazla etkilenmemesini sağlayacaktır. Lamine parke rötuş kalemi kullanmak maliyet açısından büyük avantaj sağladığı gibi, tamirat işleminin çok pratik ve hızlı bir şekilde tamamlanmasına da yardımcı olacaktır. Çizilen ya da çatlayan yüzeyin üzerine uygulanan kimyasalın uzun süre boyunca koruma sağlaması için yine yapı marketlerde bulunan rötuş cilalarını kullanabilirsiniz. Bu tür küçük çaplı sorunların tamir edilmesi çok pratik olmasına rağmen lamine parke yüzeylerde görülen en ciddi sorun neme bağlı gelişen problemlerdir.

İçeriği paylaş