Deri Çanta, Cüzdan, Kemer ve Eldiven nasıl temizlenir?


Çanta, deri kemer, çanta veya eldiven olsun - kaliteli bir deri ürün her şeyle birlikte gelir, zamansızdır ve fiyatı vardır. Bu yüzden deri çanta hızlı bir şekilde favori haline gelir. Fakat deri sağlam ve dayanıklı olarak kabul edilse bile: İnsan yaşlılıkta nasıl kırışıklaşır, aynı zamanda deriyi de yaşlandırır. Kırık ve çirkinleşiyor. Anti-aging krem ve koda uygularken, kırışıklıklarımızı vücudumuza uyarlamak için, ürünlerin bakımı için kulplu deri parçası önerilmektedir.

DERİ DOĞRU KULLANIMI:
1. DERİ KEMERLERİ İÇİN BAKIM
İyi bir deri kemer giyilmek ister! Sadece dolapta ise ve nadiren kullanılıyorsa, sert ve kuru olacaktır. Öte yandan, çok fazla takılırsa, zamanla çatlar ve kırılır. Deri yağının ya da yağının düzenli fakat ekonomik kullanımının tavsiye edilir. Bakımına ek olarak, ürünler güzel bir parlaklık sağlar ve kirlenmeyi önler. Doğal olarak, deri gresi ve yağ sadece kapalı pürüzsüz derilerde kullanılmalıdır. Daha hassas ciltler için bakım yağına başvurmalısınız.

2. DERİ ÇANTA İÇİN BAKIM
Mükemmel deri çanta, gündelik hayatta hızlı bir şekilde kalıcı bir arkadaş olacak. Bakım gerçekten burada para öder! İlk önce deri çanta ile kontrol edilirken, aslında ne yapmanız gerekiyorsa: pürüzsüz, kaba veya suni deri? Bu kesinleştiğinde, ilgili deri tipleri için bakım ipuçları kısıtlama olmaksızın uygulanabilir. Ancak, genellikle satın aldıktan sonra torbayı emdirmek için tavsiye edilir. Deri çantası, yoğun olarak kullanılan alanlarda derinin soyulduğu geniş çapta seyahat eden bir model mi? Altkleidertonne için bir sebep yok: Etkilenen bölgeleri renk kremi ile kolayca onarabilirsiniz. Daha sonra, dallı bölgelerdeki krem ​​kalıntılarını önlemek için deriyi bir fırçayla fırçalayın.

3. DERİ ELDİVEN İÇİN BAKIM
Eldivenler doğal olarak kirle temas eder. Ancak, sadece deri eldivenleri çamaşır makinesine koyamazsınız! Malzemede ılık su ve biraz sabunla el yıkamak daha yumuşaktır. Deriyi büzülüp sertleştiğinden eldivenlerinizi ısıtıcıya veya fırına asla bırakmayın. Pürüzsüz deri eldiveninizin parlaklığını korumak için eldivenleri bakım kremi veya yağ ile ovalayabilirsiniz. Bir dahaki sefere eldivenleri giymeden önce ürünleri uzun süre bekletin. Süet eldivenlerindeki lekeler için yumuşak bir fırça ile fırçalanabilir.

4. DERİ CÜZDAN İÇİN BAKIM
Biliyorsunuz - düzenli aralıklarla yeni bir çanta Noel ağacının altında yatıyor, çünkü çok kullanılan aksesuar bir kez daha matlaşıyor ve çatlıyor. Çok zor olsa bile: Doğru bakım ile cüzdanınıza daha uzun bir ömür verebilirsiniz. Çoğu çanta dayanıklı pürüzsüz deriden yapılmıştır. Bu nedenle, nemli bir bezle kolayca temizlenebilir ve bakım sütü veya krema ile muamele edilebilir. Deri yağı gibi son derece nemlendirici ürünler daha az uygundur, çünkü sürekli kullanımda olan çantaya sahip olursunuz.

Yorumlar

Yeni yorum gönder

Bu alanın içeriği gizlenecek, genel görünümde yer almayacaktır.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.