Duvardaki Kablo nasıl gizlenir?

Elektrik hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır ve her geçen gün hayatımızı kolaylaştırma amacına yönelik farklı elektrik araçlarından yararlanılmaktadır. Bu araçların kullanımı esnasında evimizde birçok kablo oluşumu meydana gelmektedir ve bu kablolar çoğu zaman uyguladığımız mükemmel dekorasyonları bozan görüntü kirliliklerine sebep olmaktadır.

Peki, bu kabloları daha düzenli göstermek amacıyla neler yapabiliriz?
Uzun kabloları duvara mont eden güzel görünümlü aparatlardan yararlanarak kabloların daha hoş görünmesi için ortam yaratabiliriz. Ya da kablo gizleme teknikleri arasında yer alan kablo saklama ünitelerinden yararlanabiliriz. Kablo saklama ünitelerini elektrikçilerden temin edebilirsiniz.

Bunun için elektrikçiden kablolarınızın çokluğuna göre farklı derinliklerde kablo saklama ünitesi temin ederek bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kablolarınızı saklamak için kullanacağınız bu üniteler evlerinizde daha düzenli görünümler elde etmenize yardımcı olacaktır. Bu kablo gizleme tekniklerinden yararlanmak aynı zamanda çocuklarınızın güvenliği açısından da fayda sağlayacak uygulamalar arasında yer aldığından çocuklu ailelerin tercihleri arasında yer almaktadır.

Siziz de evinizde birçok kablo varsa ve bunların bir arada daha düzenli görünmesini sağlamak istiyorsanız bu yöntemlerden herhangi birini uygulayabilirsiniz.

Kablo Kanalları ile gizlene bilir, Hali ile gizlenebilir, Duvar Tattoo vb...

Yorumlar

Yeni yorum gönder

Bu alanın içeriği gizlenecek, genel görünümde yer almayacaktır.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.