Fayans ve Kalebodur malzemeleri nelerdir?

strict warning: Only variables should be passed by reference in /home/tamir/domains/kolaytamir.com/private_html/modules/book/book.module on line 559.

Fayans uygulayarak ve Kalebodur gerekli malzemeleri temin etmek gereklidir önce alan ve malzeme açısından altında. Alanın büyüklüğüne doğru malzeme işleme kalitesini seçme meselesi yüzeyden uygulama malzemeyi geliştirmek. Biz bu makalede gerekli seramik yapımında size malzeme listesini verecektir olacak.

1. Fayans Tarağı:
fayans tarağıTek bir çeşit seramik tarağı bulunmamaktadır. Seramiklerin ebatları büyüdükçe tarağımızın arasındaki dişlerin büyülüğü fazla, seramik ebatı küçüldükçe tarakların diş kalınlıkları küçük olmalıdır. Seramik boyutuna göre taraklarımızın ayarlanması gerekmektedir. Cam mozaik tipi fayanslarıda ise bu kalınlık minimum seviyeye kadar indirilebilir. Bu ürünü almadan evvel, seramiklerimizin ebatlarının kesin olması gerekmektedir.

2. Seramik kesme makinası:
fayans kesme makinasıSeramikleri kesmek için kullanılan malzemenin adıdır. Bu malzemede fayans ve kalebodurun cinsine ve ebatına göre ayarlanmalıdır. Küçük seramikler için 1 metrelik fayans kesme makinasına gerek yoktur.

3. Kerpeten:

4. Spatula:

Yorumlar

Yeni yorum gönder

Bu alanın içeriği gizlenecek, genel görünümde yer almayacaktır.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.