Duvar kağıdı nasıl tamir edilir?

strict warning: Only variables should be passed by reference in /home/tamir/domains/kolaytamir.com/private_html/modules/book/book.module on line 559.

Yaptırmış olduğunuz duvar kağıtlarında istemden oluşan ve ya zamanla yıpranmış olan noktalar tamir edilebilir. Duvar Kağıdı yapılırken işin sonunda kalan veya fazladan alınmış artmış duvar kağıtlarınız çok iyi şekilde muhafaza etmenizidir.Mekanda özellikle Duvar Kağıdını yeni yaptırırken ve ya genelde eşyaları yerlerini değiştirirken, yerleştirirken oluşan hasarlar son derece can sıkıcıdır. Bu sorunların çözümü olarak Duvar Kağıdı ustasından yardım isteyin. Sorunlu bölgeleri tamir edin.

Duvar Kağıdı yaptırırken bu yüzden seçeceğiniz duvar kağıdının kaliteli ve esnek bir duvar kağıdı, yani kaliteli bir ürün olmasına dikkat edin. Her ne kadar böyle sorunlardan kaçınılsa da bazen bu durumlar yaşanmaktadır. Böyle bir durumda ise sakladığınız yedek Duvar Kağıdından hasarın oluştuğu yeri desen akışına uygun gelecek şekilde üst üste koyarak kesin. Kesim işlemi bitince yeni parçayı kaldırın eskisini çıkartın ve yeni parçayı yapıştırın.
.

Yorumlar

Yeni yorum gönder

Bu alanın içeriği gizlenecek, genel görünümde yer almayacaktır.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.