Stickerlar Nasil Temizlenir?

strict warning: Only variables should be passed by reference in /home/tamir/domains/kolaytamir.com/private_html/modules/book/book.module on line 559.

Evinizde herhangi bir eşyaya yapıştırdığınız stickerları hiçbir kimyasal kullanmadan olduğu yerden çıkartmanız mümkün. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey bir saç kurutma makinesi. Saç kurutma makinesi ile yüzeye uyguladığınız sıcak hava, stickerın yapıştırıcısının yüzeyden kolaylıkla ayrılmasını ve yüzeyin kolay temizlenmesini sağlayacaktır.

Nasıl Yapılır?
1- Saç kurutma makinenizi en yüksek ayarda çalıştırın ve yüzeyden çıkarmak istediğiniz sticker’ın üzerine tutun. Eğer cam bir yüzeyde çalışıyorsanız farklı bir yöntem uygulamanız gerekebilir.

2- 45 saniye sıcak hava uyguladıktan sonra sticker’ınızın bir köşesinden tutup yüzeyden kolaylıkla ayrılıp ayrılmadığını kontrol edin. Yüzeyden kolaylıkla ayrılmıyorsa, 45 saniye daha sıcak hava uygulayın.

3- Sticker’ınızı çıkartın. Büyük sticker’ları bölüm bölüm çıkartmanız gerekebilir. Büyük boy stickerları çıkartırken kolaylıkla yüzeyden ayrılan bölümü çıkarttıktan sonra geri kalanına saç kurutma makinenizle yeniden sıcak hava tutun ve aynı işlemleri tekrarlayın.

4- Gerekiyorsa yapıştırıcı kalıntılarını nemli bir bezle temizleyin.

Yorumlar

Yeni yorum gönder

Bu alanın içeriği gizlenecek, genel görünümde yer almayacaktır.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.